Участь представників кафедри Агрометеорології та агроекології у ІІ Обласному екологічному форумі для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному»

16 жовтня 2019 року в Одеському державному екологічному університеті відбувся Другий обласний екологічний форум для школярів «Екологія очима молоді. Активності, які доступні кожному» для участі в якому організаторами були запрошені учні та вчителі навчальних закладів м. Одеси та Одеської області, представники екологічних організацій, проектів, екоактивісти. Форум був спрямований на виховання екологічно грамотного, соціально активного школяра, відповідального за стан навколишнього середовища, який буде дбайливо ставитись до багатств природи. Представники кафедри Агрометеорології та агроекології також стали учасниками цього чудового заходу. Після закінчення форуму учні 9-10 класів разом з вчителем Кодимської ЗОШ І-ІІІ ст. завітали до кафедри Агрометеорології та агроекології. Відповідальною за профорієнтаційну роботу на кафедрі Даніловою Н.В. учням була надана інформація про діяльність кафедри та проведена екскурсія університетом та в спортивний комплекс. Слід відмітити, що учні та вчителі Кодимської ЗОШ вже є частими гостями кафедри та з задоволенням приймають участь у заходах, організаторами яких є СПРУМ. І вже в листопаді учні цієї школи, серед яких є бажаючі стати агрометеорологами, знову приймуть участь у заході, організатором якого є кафедра Агрометеорології та агроекології.