Профорієнтаційний візит до Великодальницького НВК “Школа-гімназія” Біляївського району Одеської області

18 жовтня 2019 року викладач кафедри Агрометеорології та агроекології Данілова Н.В. відвідала Великодальницький НВК «Школа-гімназія» Біляївського району Одеської області. Зустріч відбулась з директором школи та заступником директора. Під час бесіди обговорювались питання про екологічне виховання в школах, про екологічні проекти. Учні та вчителі із задоволенням приймуть участь у акціях 19 жовтня в парку Шевченка «Одеса без поліетилену» та «Посади Дерево, організаторами яких є Еко Новації. Адміністрацію школи також зацікавили заходи, які проводяться на базі нашого університету, і вже на наступному тижні учні 11-го класу разом із заступником директора відвідають ОДЕКУ та стануть учасниками І Обласного науково-освітнього семінару «Молодь проти зміни клімату: Допомогти планеті може кожний!», організатором якого є кафедра Агрометеорології та агроекології.