Профорієнтаційний візит до Великодальницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Біляївського району Одеської області

18 жовтня 2019 року викладач кафедри Агрометеорології та агроекології Данілова Н.В. відвідала з профорієнтаційним візитом Великодальницьку ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Біляївського району Одеської області. Зустріч відбулась з адміністрацією школи та з учнями 10-11 класів. Даніловою Н.В. була надана інформація про спеціальності університету та про кафедру. Учні разом з вчителями були запрошені стати учасниками І Обласного науково-освітнього семінару «Молодь проти зміни клімату: Допомогти планеті може кожний!», організатором якого є кафедра Агрометеорології та агроекології, який відбудеться вже на наступному тижні. До зустрічі в ОДЕКУ!