Участь представників кафедри Агрометеорології та агроекології у акціях “Одеса без поліетилену” та “Посади дерево”

19 жовтня 2019 року в парку Шевченка відбулись соціально-екологічні акції «Одеса без поліетилену» та «Посади дерево», направлені на зменшення споживання пластика та збільшення площі зелених насаджень. Кожен учасник акцій мав змогу обміняти поліетиленові пакети на тканинні сумки, пакети з крафтового матеріалу, мішечки багаторазового використання і т.д. та посадити своє деревце і прикріпити до нього бірку зі своїм ім’ям. Представники кафедри Агрометеорології та агроекології також відвідали даний захід та стали учасниками акцій. Людина + природа = єдність – рівняння з однією правильною і вічною для всіх часів відповіддю. Довести ж істинність рішення допомагає екологічне виховання. Дякуємо організаторам за прекрасний захід!