Захист магістерських кваліфікаційних робіт на кафедрі метеорології та кліматології

На кафедрі метеорології та кліматології 26-27 грудня 2019 р. пройшла робота Атестаційної комісії з захисту кваліфікаційних магістерських робіт.
Кваліфікаційні магістерські роботи успішно захистили 9 магістрів-метеорологів денної (гр. МЗМ-18) і 8 заочної (МНЗ-2м) форм навчання.
Магістри презентували та вдало захистили результати власних наукових досліджень, які виконувалися у межах кафедральних НДР та за запитами Запорізького, Чернігівського та Дніпровського ЦГМ та Український гідрометеорологічний центр.
Кваліфікаційні роботи виконувалися під керівництвом провідних викладачів кафедри – доцентів к.геогр.н. Агайар Е.В., Боровської Г.О., Елена Нажмудинова Наталья Мищенко (Natalya Mischenko) i Алина Семергей (Alina Semergey).
Всі кваліфікаційні магістерські роботи пройшли перевірку на унікальність з гідним результатом – 70-92%. Успішність та якість захисту кваліфікаційних робіт становили 100%.
Колектив кафедри виражає щиру подяку голові Атестаційної комісії зі спеціальності 103 «Науки про Землю», ОПП «Метеорологія» начальнику ГМЦ ЧАМ Ситову Віктору Миколайовичу Виктор Сытов.