Запрошуємо на навчання за спеціальністю 193 “Геодезія та землеустрій”

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

запрошує на навчання за спеціальністю

193 “ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ”

спеціалізація «Землеустрій та кадастр»

Дорогий абітурієнт!

Напевно, ніхто не буде сперечатися, що один з найважливіших моментів в житті кожної людини, коли ти вибираєш майбутню професію. Вибір професії – це крок, який визначає доросле життя кожної людини. Яку професію обрати і як бути затребуваним на ринку праці в майбутньому? Яка професія принесе і задоволення, і фінансове благополуччя? Освіта у сфері землеустрою набирає популярність на тлі неймовірного розвитку  ринку землі і нерухомого майна. Спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» формується на основі комплексних знань з геодезії, картографії, дистанційного зондування Землі та багатьох розділів землеустрою та кадастру.  Саме цей фах вважається одним з найбільш необхідних в усі періоди розвитку суспільства. У контексті проведення земельної реформи на ринку праці різко зріс попит на сертифікованих землевпорядників. Тому у студентів, які здобувають професію землевпорядника, досить привабливі перспективи у плані працевлаштування після отримання диплому за фахом.  ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

Для вступу на 1-й курс за спеціальністю   193 «Геодезія та землеустрій» необхідно подати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти:

1) українська мова і література

2) математика

3) історія України або географія

Бакалавр за спеціальністю 193 – “Геодезія та землеустрій” підготовлений до продовження навчання для здобуття другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 193 – “Геодезія та землеустрій”.

Область професійної діяльності випускників включає:

– складання різної документації для управління земельними ресурсами території, карт (планів) об’єктів землеустрою, проектів межування земель, схем раціонального використання і охорони земельних ресурсів;

– встановлення меж об’єктів землеустрою на місцевості, а також сферу ведення державного кадастру нерухомості, містобудівного кадастру на забудованих територіях;

– реєстрації прав на нерухомість, оцінку об’єктів нерухомості, проведення державного контролю за використанням та охороною земель населених пунктів, здійснення операцій із землею та нерухомістю.

Землевпорядник володіє не тільки своїми знаннями, але й юридичними та природничими.

Переваги вступу на спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій» :::

– актуальність професії;

– достатня кількість бюджетних місць;

– надання гуртожитку;

– працевлаштування за фахом після закінчення вузу.

Можливість працевлаштування випускників як в Україні так і за її межами:

• служби державної реєстрації, кадастру і картографії;
  • міністерства (де є відділи земельних ресурсів);
  • органи державного і муніципального управління земельними ресурсами;
  • в структурних підрозділах адміністрацій муніципальних утворень, відділах з архітектури та містобудування, комітетах з управління державним і муніципальним майном;
  • структури державного нагляду і муніципального земельного контролю;
  • БТІ;
  • фірми і організації, що займаються складанням межових планів (як кадастрових інженерів);
  • ріелтерські фірми та агентства з оцінки землі і нерухомості;
  • страхові компанії.