Профорієнтаційна робота викладачів кафедри агрометеорології та агроекології в Кодимській ЗОШ І-ІІІ ст. Одеської області

4 листопада 2020 року за допомогою платформи ZOOM в дистанційному режимі відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри агрометеорології та агроекології канд. геогр. наук, доцента Божко Л.Ю. та канд. геогр. наук Данілової Н.В. з представниками Кодимської загальноосвітньої школи Одеської області, а саме з заступником директора з навчально-виховної роботи Бурденюк О.І., вчителем біології Яцинюк О.О., вчителем фізики Ворсуляк Ю.В. та учнями Алулу І. і Вінницькою А., які є членами Малої академії наук. В ході зустрічі з учнями була проведена консультація за темами наукових робіт, над якими вони працюють та надані відповіді на всі питання, які їх цікавили. Також учні разом з вчителями були запрошені взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції для школярів за тематиками спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 103 «Науки про Землю», яка відбудеться в квітні 2021 року, організатором якої є кафедра агрометеорології та агроекології, координатором – відповідальна за профорієнтаційну роботу на кафедрі Данілова Н.В.