Міжнародний день клімату на кафедрі агрометеорології та агроекології

20 травня 2021 року на кафедрі агрометеорології та агроекології відбувся захід, присвячений Міжнародному дню клімату, який щорічно святкується 15 травня. В заході взяли участь студенти першого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», третього курсу спеціальності 103 «Науки про Землю» та учні Одеського НВК №84. На початку заходу з привітальним словом виступили доктор географічних наук, професор кафедри агрометеорології та агроекології Ляшенко Г.В. та канд.геогр.наук Данілова Н.В. Про історію Міжнародного дня клімату учасникам розповіла канд.геогр.наук Костюкєвич Т.К.

Під керівництвом Данілової Н.В. були також представлені презентації студентів першого курсу Щукіна Д. та Борщука Д. в яких була надана інформація про збереження клімату – одну з глобальних проблем, які сьогодні стоять перед людством. Глобальне потепління, підвищений вміст озону в атмосферному шарі, природні катаклізми, зміна погодних умов на планеті – все це веде до погіршення клімату Землі і, як наслідок, робить негативний вплив на продовольчу, життєву і майнову безпеку людей, плачевно позначається на стані природних ресурсів і збалансованому розвитку держав.

Сучасні науки не можуть відповісти на питання, як швидко настане катастрофічна зміна клімату в разі подальшого підвищення температури на Землі. Однак, на думку екологів і метеорологів, відстрочити ці зміни людству цілком під силу.